למה כדאי ללמוד דווקא בחיפה?

נשלח 29 בספט׳ 2010, 10:30 על ידי Yotam Hod   [ עודכן 20 בספט׳ 2011, 5:01 על ידי keren aridor ]
אוניברסיטת חיפה שוכנת על אחד מרכסיו הגבוהים ו"עוצרי הנשימה" של הכרמל. מראה ההר, הים והעמק הנגלים מכל עבר מעצימים את חווית הלימודים בקמפוס. כאוניברסיטה של הצפון, מתקיים בה דו קיום חי, יומי ומתמשך בין סטודנטים ערבים, יהודים, דרוזים, ואחרים. המפגש המשותף בין הדתות והתרבויות השונות מעשיר את הלומד וחושף אותו לקשת רחבה של דעות ועמדות ועושה את החיים האקדמיים מעניינים.

אוניברסיטת חיפה שמה את הסטודנט במרכז והופכת את החוויה האקדמית להתנסות אישית מרתקת בסביבה אנושית נעימה ותומכת. היחס לסטודנטים הוא בדרך כלל מצוין וההרגשה היא שמכירים אותך ולא מתייחסים אליך כאל עוד "מספר". אנו מציעים לכם לבוא לבקר בקמפוס ובמגמה ולהתרשם בעצמכם.

הפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה מאופיינת בשילוב של שלושה היבטים: מצוינות אינטלקטואלית ומחקרית, יחס אישי חם ומסביר פנים ותחושת אחריות ונתינה לחברה כולה ולמערכת החינוך בפרט. היבטים אלו באים לידי ביטוי בתוכניות הלימוד שהפקולטה וחוגיה מציעים, במחקר המעמיק והמרתק של חברי הסגל בפקולטה ובפרויקטים יישומיים רבים שחברי הפקולטה וגופים שונים בתוכה עוסקים בהם. הפקולטה לחינוך שבאוניברסיטת חיפה מיוחדת בהצעתה שפע של 'חוגים' והתמחויות בשדה החינוך המאפשרים לסטודנטים בכל מגמה להכיר מגוון רחב של תחומים חינוכיים ושל אנשי מפתח במקום אחד.
Comments